Ceremonie pogrzebowe Szczecin

Kompleksowe usługi, zamawianie wiązanek, transport zwłok, organizowanie stypy i inne
ania.bcenter
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 29, 2020 9:51 am

Ceremonie pogrzebowe Szczecin

Post autor: ania.bcenter » pn lis 23, 2020 8:51 pm

Ostatnio braliśmy udział w ceremonii pogrzebowej w Szczecinie, byliśmy pod wielkim wrażeniem jak Salon Pogrzebowy Eden https://eden.szczecin.pl/ceremonie-pogrzebowe-szczecin/ zorganizował całą ceremonię pogrzebową. Wszystko było dograne i dopięte na tak zwany ostatni guzik, o wszystkim pomyśleli. Jeże ktoś poszukuje salonu pogrzebowego, który ma się zająć oprawą całego pogrzebu z czystym sercem polecam zakład pogrzebowy Eden.

Marta P
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 11, 2020 8:48 am

Re: Ceremonie pogrzebowe Szczecin

Post autor: Marta P » śr gru 16, 2020 10:11 am

Godnym polecenia jest Salon pogrzebowy EDEN organizuje przepiękne ceremonie pogrzebowe w Szczecinie https://eden.szczecin.pl/ceremonie-pogrzebowe-szczecin/. Ich ceremonie są starannie przemyślane i przygotowane. Państwo doradzą wyborze trumny bądź urny. Przygotują piękne kwiaty na grób zmarłego. Mają bardzo duży szacunek do rodziny zmarłego jak i nieboszczyka. Zapewniają kompleksową obsługę. Uważam, że to salon godny polecenia. Przekonajcie się Państwo sami. Usługi polecone temu zakładowi, zostaną profesjonalnie przeprowadzone.

Kotka 999
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 20, 2021 12:15 pm

Re: Ceremonie pogrzebowe Szczecin

Post autor: Kotka 999 » wt lip 27, 2021 9:27 am

Cześć, mój brat odszedł niedawno ode mnie. Szukałam zakładu pogrzebowego, który z pełnym profesjonalizmem urządzi piękną ceremonię pogrzebową. W wyszukiwarce znalazłam ofertę firmy Eden ze Szczecina https://eden.szczecin.pl/ceremonie-pogrzebowe-szczecin/. Poczytałam na temat tego zakładu opinie i postanowiłam skorzystać. Firma Eden urządziła mojemu bratu piękną ceremonię pogrzebową. Wzruszona do tej pory, polecam z czystym sumieniem!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi pogrzebowe”