Kto w Toruniu wykonuje ciekawe ogrodzenia?

Produkcja bram, ogrodzeń, furtek, kucia artystyczne
Eligiusz K.
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 27, 2019 6:07 pm

Kto w Toruniu wykonuje ciekawe ogrodzenia?

Post autor: Eligiusz K. » śr lis 27, 2019 6:16 pm

Po przeprowadzeniu się do domku po babci w Toruniu, początkowo chciałem go sprzedać, podczas mieszkania tam okazało się, że wymaga remontu i to dosyć solidnego. Lecz dzieci i żona były przeciwne. Dobra poddałem się, ale od czego zacząć. Podstawą jest solidne ogrodzenie. Sąsiad mi podpowiedział, że jest tutaj taka firma TROKO https://troko.pl/ogrodzenia-torun/, która zajmuje się produkowaniem solidnych i bardzo estetycznych ogrodzeń. To się sprawdziło. Ogrodzenie jakie mi zaproponowano, komponuje się ze starym zabytkowym domkiem jaki mamy. Wykonali je wzorując się na starym, nie sądziłem, że tak się uda odwzorować. W tej firmie jednak potrafią, dojeżdżają do swoich klientów sami dokonują pomiarów. Zamówienia realizują bardzo szybko. Terminowość, dokładność, miła obsługa to najważniejsze cechy, jakimi się wyróżniają. W sprawie ceny także można się porozumieć. Istnieje możliwość spłaty w częściach. Oferują wysoki poziom usług, to trzeba przyznać. Jak potrzebujecie ogrodzenia to ja polecam TROKO.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi kowalskie”